‘Meerdere dure Ajax-spelers mogen deze zomer vertrekken’

Als het juiste bedrag op tafel komt dan mogen meerdere Ajax-spelers deze zomer weg. Met dit nieuws clubwatcher Mike Verweij vandaag uit in de podcast ‘Kick-Off’ van De Telegraaf. Zo staan de Amsterdammers open voor een vertrek van de dure mandekkers Ko Itakura en Josip Sutalo.
“Dit wordt volgens mij zijn laatste jaar”, zegt Verweij als Wijndal ter sprake komt in de podcast Kick-off van De Telegraaf. “Die is bij Ajax gekomen en hij was dolblij met zijn contract. Hij verdient heel veel, maar er zijn wel meer spelers die heel veel verdienen. Want van Ko Itakura en Josip Sutalo zullen ze ook afwillen, denk ik.”
De twee centrale verdedigers en de linksback van de Amsterdammers zijn niet de enige spelers die mogen vertrekken bij Ajax, zo weet Verweij. Ook in de aanval lonkt een mogelijk vertrek. “Ook Dolberg is een speler die ze willen verkopen. Het zijn spelers waarbij, als er een goede prijs voor wordt betaald, zij ook mogen vertrekken.”
Valentijn Driessen, die ook is aangeschoven in de podcast, denkt dat het WK 2026 mogelijk kan helpen bij een eventuele verkoop van verschillende spelers. “Itakura en Sutalo hebben nou niet een bepaalde onuitwisbare indruk gemaakt en nu ook weer niet op het WK. Het zijn wel jongens die je mede dankzij het WK nog voor een aardig bedrag kan wegzetten.”
“Grotere rol bij Ajax voor Bouwman”
Over de centrale verdedigers bij Ajax wil Verweij ook nog iets kwijt. “Bouwman is vorig jaar heel erg afgerekend op een foutje. Die lieten ze wel iets te makkelijk vallen. Dat is natuurlijk wel iemand die totaal niet minder en volgens mij veel beter is dan Sutalo. Misschien ook wel dan Itakura. Geef die jongen een kans, dat is ook het beleid van Ajax.”
The post ‘Meerdere dure Ajax-spelers mogen deze zomer vertrekken’ appeared first on Voetbal4U.
