AS Roma wil buidel trekken voor Luis Suarez
Na Juventus en Paris St. Germain hengelt ook AS Roma naar de diensten van Luis Suarez. De voormalig Ajacied moet in Rome de nieuwe grote man in de aanval worden en de Romeinse club heeft daar veel geld voor over.
Onlangs sprak directeur Walter Sabatini van AS Roma over een belangrijke aankoop met veel kwaliteit. Sabatini noemde daarbij echter geen namen. Volgens de Italiaanse krant Corriero dello Sport moet deze belangrijke aankoop Luis Suarez worden, die in de Premier League de laatste tijd vooral vijanden heeft gemaakt waardoor een vertrek bij Liverpool voor beide partijen misschien wel het beste is.
AS Roma hoopt dat een bedrag van ruim 23 miljoen euro voldoende is om de Uruguayaanse aanvaller over te nemen van Liverpool. Mocht Suarez inderdaad verkassen naar de Italiaanse hoofdstad dan ziet hij in Maarten Stekelenburg een oude bekende uit zijn tijd bij Ajax.