‘Cillessen heeft begrip voor actie van Esteban’
Donderdagmiddag spelen Ajax en AZ de herhaling van de eerder gestaakte bekerwedstrijd van 19 december. In aanloop naar het treffen kijken veel spelers terug op het incident met AZ-doelman Esteban in de hoofdrol. Zijn collega bij Ajax, Jasper Cillessen, heeft begrip voor de manier waarop de Costa Ricaan reageerde toen hij belaagd werd door een hooligan.
“Ik snap heel goed dat hij van zich af sloeg”, zegt Cillessen op de persconferentie voor het duel. “Of hij ook zo moest doortrappen, zou ik niet weten. Hij reageerde instinctief. Ik zit denk ik iets rustiger in elkaar. Maar als je nooit in die situatie bent geweest, kun je er niet goed over oordelen.”
Het duel staat op het programma voor donderdagmiddag 14:30. Bij het duel zullen er alleen kinderen aanwezig zijn. In totaal zijn er 20.000 kaarten verkocht. Daarmee is de Amsterdam Arena nog niet voor de helft gevuld.