‘Noa Lang hakt knoop door over zomerse overstap naar Ajax’

De kans is niet groot dat Noa Lang volgend seizoen voor Ajax speelt. De 26-jarige aanvaller van Napoli zou namelijk heel andere plannen in zijn hoofd hebben. De Amsterdammers zouden hem graag willen binnen halen als vervanger van Mika Godts.
Ajax is voor volgend seizoen op zoek naar ervaren spelers die geruisloos ingepast kunnen worden. Technisch directeur Jordi Cruijff heeft daarbij niet de beschikking over een goed gevulde portemonnee, maar er is wel degelijk budget om een grote deal te sluiten als bijvoorbeeld Mika Godts vertrekt. In dat geval kan het zomaar zo zijn dat de clubleiding aan de lijn hangt voor Lang.
Op dit moment is Lang nog eigendom van Napoli, maar zijn relatie met hoofdtrainer Antonio Conte lijkt al na één contractjaar te zijn verwoest. Het is een publiek geheim dat zij in hun eerste halfjaar al lijnrecht tegenover elkaar stonden in Napels. Niet voor niets besloot de Serie A-club om de voormalig PSV’er in de winter te verhuren aan Galatasaray, dat ook een optie tot koop kreeg.
Naar verluidt bedraagt de desbetreffende koopclausule dertig miljoen euro. Galatasaray heeft op dit moment nog geen beslissing genomen of de Nederlander in de Süper Lig actief blijft. Zelf wil de aanvaller dolgraag in Istanbul blijven volgens Italiaanse en Turkse media, maar de komende tijd moet blijken of de clubleiding daar ook zo over denkt. Er is namelijk een serieus obstakel ontstaan.
“Ajax hoopt op de zomerse terugkeer van Noa Lang”
Galatasaray zou sowieso geen dertig miljoen euro willen neertellen. Mocht Napoli af willen van Lang en korting willen toestaan, dan is dat mogelijk ook goed nieuws voor Ajax. De Amsterdammers zullen geen recorddeal willen sluiten om hem terug te halen, maar voor een (fors) lagere transfersom valt er mogelijk wél te praten.
The post ‘Noa Lang hakt knoop door over zomerse overstap naar Ajax’ appeared first on Voetbal4U.
